preloder

Про компанію

NICE Gates Україна

Компанія Nice була заснована в 1993р, а продажі автоматики Nice в Україні розпочалися з 1995р.
В 2018р. ми відкрили новий напрямок на ринку України - це секційні ворота Nice, які відмінно зарекомендували на ринку Західної Європи. Це дасть змогу комплексно задовільнити потреби як приватного сектора так і бізнесу та промисловості.
Компанія NICE Gates Україна дбає і забезпечує діючих та майбутніх користувачів, та значно розширює професійну дилерську мережу.

З повагою,
NICE Gates Україна
Slider
Історія NICE
1993

Лауро Буоро заснував компанію NICE, створивши пульти дистанційного керування та аксесуари для автоматизації воріт та гаражів, запропонувавши нове віяння в області автоматизації гаражних конструкцій.

1995

Розширення асортименту компанії Nice. Збільшується кількість моделей моторів для автоматизації воріт та дверей. Відкривається перша філія у Франції.

2000

І знов розширення асортименту компанії Nice. Тепер продукція компанії поповнюється новими рішеннями, а саме: системи автоматизації для маркіз, жалюзі та захисних ролет.

2008

Вже популярний в країні виробник автоматики готовий прийняти нові виклики. Компанія Nice переходитть у сегмент STAR італійської фондової біржі Borsa Italiana S.p.A.

2009

Nice розширила пропозицію в лінійці Home Automation та системи бездротової сигналізації через нову лінію бізнесу NiceHome.

2010

NICE придбала головний акціонерний капітал FontanaArte, компанія, що базується в Мілані, визнана в Італії та за кордоном.

2013

Розширення продуктів: презентація нової лінійки під назвою NiceEra, що характеризується передовим дизайном та технологіями.

2014

Відкритий інноваційний підхід: співпраця з початковим інвестиційною компанією Digital Magics та італійським дизайнерським виробником меблів Lago S.p.A.

2015

NICE придбала компанію, що спеціалізується на автоматизації ворот та створила ThePlace, будівля площею 3000 кв.м. поруч із штаб-квартирою в Італії: натхненне місце яке сприяє розвитку інноваційних ідей та можливостей росту.

2016

NICE придбала компанію HySecurity, провідного гравця в Північній Америці, що спеціалізується на розробці та виробництві систем автоматизації, що характеризуються найвищими стандартами безпеки.

2017

Нові направлення компанії: Системи управління дорожнім рухом, системи безпеки контролю доступу та відеодомофони.
Новий асортимент Nice пропонує комплексний захист різних типів об'єктів та зон.

2018

Початок продажів секційних воріт NICE в Україні.

previous arrow
next arrow
Slider