preloder

Наші бренди

Ознайомитись з інформацією торгових марок від групи компаній Nice.
Image is not available
KING GATES

Італійський бренд KINGgates вийшов на ринок з 2006 року. З 2016 року продукти доступні в Україні. Лідер у галузі автоматизації воріт та рольставней, є власністю ТМ Nice.

Image is not available
MASTER

Майстер - це надійна, професійна продукція, що має потужні механічні рішення, вдосконалена в електронному вигляді. Продукція ТМ Master - це набори: для автоматизації відкатних та розпашних воріт.

Image is not available
Moovo Professional

Асортимент продукції включає в себе такі рішення як: автоматизація вхідних дверей, відкатних та гаражних воріт. Продукція характеризуються як дуже з високою ефективністю до 50 циклів на годину!

Image is not available
moovo

Асортимент продукції надзвичайно широкий. Користувач разом з Moovo може автоматизувати будь-які вхідні ворота (розпашні та відкатні) а також гаражну групу. Продукти доступні лише в наборах. Клієнт отримує всі необхідні елементи в одній упаковці, щоб самостійно автоматизувати конструкцію.

Image is not available
Mhouse

Завдяки співпраці з Nice - виробником технологічно вдосконаленої автоматики для дому, виконавчі пристрої Mhouse використовують багато інтелектуальних та інноваційних рішень, які дозволять вам повністю насолодитися автоматизацією в'їзних конструкцій.

Image is not available
elero

Асортимент продукції компанії "Elero" є багатостороннім і пропонує широкий спектр приводів та контролерів, а також широкий спектр електричних та механічних аксесуарів. Можливості їх застосування - від жалюзі та маркіз до секційних та в'їзних воріт.

Slider